15 Haziran 2020 Pazartesi

facebook GRUP SAAT ETKİNLİK
ANA SAHNE
09:00 - 09:20 Açılış Konuşması - Haluk Erol & Demet Kovankaya
1. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 D10- Karlı Danışman: Kar Etmeye Odaklanın, Karlı Bir Firmanız Olsun - Ayşegül Çetin
Ne kadar KAR edeceğinize odaklanın, bu amacınızı destekleyecek bir firma oluşturun! Önceden kanıtlanmış modelleri uygulamayı öğrenerek firmanızı sadece üretken olmak için değil aynı zamanda karlı olmak için yönetin!
2. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 DD7- Kendinize Muhteşem Bir Takım Oluşturun – Esra Derman
Akıllı ve karlı bir şekilde muhteşem bir takım oluşturun. İşe ilk alacağınız idari asistandan başlayarak yer gösterme asistanınıza ve alıcı müşteri asistanınıza kadar modeli takip edin. Kariyer vizyonu ile takımınızın geleceğini değiştirin. Artık başarıya odaklanmanın zamanı!
  Kahve Molası  
1. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 L2- İhtiyaç analizinde Usta Olmak – Sanlı Atalay
Pazarpayı Danışmanlarını işe almanın en kritik bileşeni ihtiyaç analizidir. Ne söyleyeceğinizi iyi biliyor musunuz? Değer duvarından yararlanarak “10 adımlık işe alma sunumunu” sıkıntısızca anlatmayı öğrenin.
2. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 D11- İşlem Kapatmak İçin Müzakere Becerileri - Binali Aydoğdu
Müşterileriniz ev alıp satarken sizin müzakere becerilerinize güvenirler. Muhteşem müzakere becerileri için doğru sorular sormayı öğrenmeniz ve doğru düşünce yapısına sahip olmalısınız. Harika sonuçlar için, muhteşem müzakere tekniklerini öğrenmeye var mısınız?
3. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 A18- Başarı Getiren MAPS Modelleri - Emin Maltepe
Tüm Danışmanlar ve Liderler için Gary keller ve MAPS Koçları işbirliği ile hazırlanan bu eğitimde KW Modellerinin temellerini ve esaslarını öğrenin. Hem bakış açınızı hem de iş yapma alışkanlıklarınızı değiştirebilecek yeni yöntemler için bu eğitimi almalısınız.
     
     
ANA SAHNE
16:30 - 17:30 Keller Williams Worldwide Başkanı - "Bill Soteroff" ile Kahve Keyfi - Bill Soteroff & Emre Erol
(TR - Simultane Tercüme)
ANA SAHNE
17:30 - 18:30 Empire Building Podscast - Wendy Papasan & Sarah Reynolds & Seychelle Van Poole & Vija Williams
(TR - Simultane Tercüme)

16 Haziran 2020 Salı

facebook GRUP SAAT ETKİNLİK
1. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 D9- İpucu Yaratma - İşinizi Büyütün! - Nevin Can
Sahip olmaya değer bir hayat kurabilmeniz için kanıtlanmış “İpucu Bulma” sistem, model ve araçlarını nasıl uygulayacağınızı öğrenin. İpucu yaratmak için MGMD 2 de yer alan yeni modelleri keşfedin! İpucu Yaratmanın altı kilit noktasını öğrenin!
2. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 DD8- Bölge Uzmanlığı: Hiperlokal olun İşinizi büyütün - Gökhan Kum
Gayrimenkul işi uzmanlık gerektiren lokal bir iştir! Şehir veya bölge kodu düzeyinde yapılan bir iş değildir. Gayrimenkul Danışmanlığı, sokak düzeyinde yapılan Hiperlokal bir iştir! Hiperlokal bir uzmanlık bölgesi yaratarak bölgenizin hakimi SiZ olun.
  Kahve Molası  
1. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 L1- Milyon değerinde Bir Bölge Müdürlüğü Oluşturun – Engin Erol
Milyon değerinde bir Bölge Müdürlüğü aslında o kadar da uzağınızda değil! Karınızı toparlayıp bir araya getirecek yeni modelleri keşfedip, bunu gerçekleştirecek doğru aktivitelere odaklanın.
2. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 D14- MGMD – Gayrimenkul İşinde Birinci Yılınız - Burak Gözüm
Birinci yılda nasıl başardılar? Milyoner Gayrimenkul Danışmanları birinci yılda geleceklerini nasıl belirlediler? İşin başında neler yaptılar? Başarıya ulaşmak için uyguladıkları 5 kilit adım neydi. Öğrenmek ister misiniz?
3. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 Korkma!...Teknoloji Yeni Çağın Vazgeçilmez Bir Parçası - PANEL
KW teknolojileri hakkında bilmek istediğiniz herşey bu panelde; Artık İşimiz, Teknolojiyle daha kolay, KW Teknolojisi ile Hayatınızı Kolaylaştırın...Teknolojinin Hızına Yetişemiyorum...demeyin! İşte, evde; her yerde KW Teknolojisi yanınızda
Teknolojiye Hakim Ol, Yaşamında Rahat Ol...
MODERATÖR: Kaan Kırıcı
PANELİSTLER: Burak Aydın ( KW Cadde) / Çetin Tumba (KW Boğaziçi) / İlker Aydın (KW Platin) / Yonca Solmaz ( KW Kent)
     
     
ANA SAHNE
17:30 - 18:30 "Yüksek Performanslı Takım Oluşturmak " - Matthew Teter & Emre Erol
Regina Enriquez-Teter & Takımı Büyüme Direktörü / Maps Coach
(TR - Simultane Tercüme)
     
ANA SAHNE
21:00 - 22:30 "Rakamların Gücü Adına" - Emre Erol & Ahmet Rauf Saatçi

17 Haziran 2020 Çarşamba

facebook GRUP SAAT ETKİNLİK
1. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 D13- Yenilmez Yıkılmaz Bir Alıcı Sistemi Oluşturun – Feride Usta
Kazan-kazan ilişkileri ile sonuçlanan ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan rakipsiz yanmaz yıkılmaz bir alıcı sistemi oluşturarak piyasadaki alıcı müşteri payını kendinize alın.
2. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 DD6- 7. Seviyede Bir Takım Kurmanın Gizemli Bir İş Olduğunu Zannetmeyin Maral Bezircioğlu
Dokuz adımda, 7. Seviye bir takım oluşturun. Açık ve net bir vizyonunuz ve hedefleriniz olsun. Başarılı ve karlı bir 7. Seviye takım oluştururken finansal hatalar yapmamayı öğrenin.
  Kahve Molası  
1. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 L3- Masraf Yönetimi ile Karlılığınızı Arttırın – Ahmet Rauf Saatçi
Bölge Müdürlüğünüz büyüdükçe masraflarınız da onunla beraber büyür. Bu eğitimde, liderlik ekibiniz masrafları azaltıp gelirleri arttırmanın yollarını gösteren temel modelleri ve onları nasıl uygulayacaklarını öğrenecekler.
2. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 D12 - Öngörülebilir Gelir – Kamile Keskiner
Öngörülebilir sonuçlar getirecek bir işiniz olduğunu düşünüyor musunuz? Kendi veritabanınınzı hazırlayıp sahip olmaya değer bir iş inşa etmek için MGMD nın üç seviyeli veritabanını öğrenin.
3. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 A17- SHIFT- Her Piyasa Koşulunda Başarılı Olmak - James Shaw – Kerem Tuncel
Piyasalarda DEĞİŞİM-SHIFT’in başladığını nasıl fark edersiniz? Değişen piyasalarda hayatta kalabilmek için işinize yeni bir stratejik yol haritası çizmek zorundasınız! Üst düzeyde başarılı olan gayrimenkul Danışmanları zor zamanlarla nasıl baş ederler! Bunu öğrenmenin tam zamanı!
     
ANA SAHNE
17:30 - 18:30 Aret Vartanyan - "Gelecek Ne Getirecek?" (Yaşam Atölyesi Kurucusu, Yazar)

18 Haziran 2020 Perşembe

facebook GRUP SAAT ETKİNLİK
1. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 D15- Fiyatların Önünde Olun – Fiyatlandırma Stratejileri - Akın Karakuş
Müşterilerinizin sizin peşinizden koşmasını ister misiniz? Fırsat penceresini açmak için değişen piyasalarda doğru fiyat belirlemeyi, fiyatları revize etmeyi ve piyasa trendlerinin ustası olmayı ister misiniz? Değişen piyasaların olmazsa olmazı …Doğru fiyat!
2. Eğitim Odası
09:30 - 10:45 DD5- Büyük İşletmeler İçin Büyük Modeller – Yeşim Yılmaz
Büyük bir işletme kurmanın en etkili yolu Milyoner Gayrimenkul Danışmanı’nın model ve sistemlerini uygulamaktır. Deneyimli de olsanız, yeni de olsanız, bu sunum size sahip olmaya değer bir iş kurmanız için MGMD’nın temel modellerini pratik hayatta nasıl uygulayacağınız gösterecek.
  Kahve Molası  
SADECE KWTR LİDERLERİNE AÇIKTIR
Davet İle Zoom Üzerinden
11:00 - 12:15 L4- Büyüme Açılımı 2.0 ve Karlılık Oyunu – Emre Erol – Huriye Ceylan
Büyüme Açılımı 2.0 bir Karlılık Oyunu! Bu eğitimde liderlerimiz karlı bir Bölge Müdürlüğü için sadece hangi aktiviteleri yapmalarını değil nasıl yapmaları gerektiğini de öğrenecek ve inceleyecekler.
2. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 D16- Her Randevudan Sözleşmeyi Alıp Çıkın – Umut Sarıgöllü
Veritabanınızdan destek alarak hazırlayacağınız kişiselleştirilmiş bir Tek yetkili Portföy görüşmesinin nasıl hazırlanacağını öğrenin. Satıcılarınızın ilgisini bu yöne çekerek hem kendilerine hem de ailelerine yönelik akıllı kararlar almaları için onlara liderlik edin.
3. Eğitim Odası
11:00 - 12:15 KWTR Üretkenlik Koçluğu Programı – (PANEL)
Programın hedefi; koçluk programına katılan Danışmanların bir yıl İçerisinde keplemelerini sağlamaktır! Siz de katılın Üretkenlik Koçunuz, size hedeflerinizi belirlemeyi ve bunları başarmak için gerekli stratejileri uygulamayı öğretecektir. İşe, Düşünce yapınız ile başlayın. Düşünce yapınızı değiştirin dünyanız değişsin.
     
ANA SAHNE
16:30 - 17:30 Kültür Zirvesi
ANA SAHNE
17:30 - 18:00 KWRI Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Mo Anderson
* Etkinlik gruplarında yayınlanan içeriklerin ve videoların gruplar dışında her hangi bir mecrada izinsiz paylaşılması yasaktır.
* Bu etkinliğe ilişkin bilgilerin tümünün Keller Williams Türkiye tarafından tek taraflı olarak değiştirilmesi hakkı saklıdır.