SIKÇA SORULAN SORULAR

https://fonzip.com/kwtr/etkinlikler/frtr2020 sayfasından kredi kartı ile online bilet satın alabilirsiniz. Biletiniz onaylandıktan sonra size maille onay bilgisi gönderilecektir.

Tüm etkinlik aktiviteleri ve eğitimler Facebook Kapalı Gruplar üzerinden CANLI olarak yayınlanacaktır. Biletiniz onaylandıktan sonra ilgili gruba/gruplara katılımınız için davetiniz gönderilecektir.

Internet bağlantısı ile tüm mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan Facebook programı ile kendi profiliniz ile etkinliğe katılımı sağlayabilirsiniz. Mastermind ve/veya önceden belirtilen özel eğitim programları haricinde katılımcıların sesli ve görüntülü katılım sağlaması mümkün olmayacağından mikrofon ve kamera ayarı yapmanıza gerek yoktur. Dolayısıyla dışarıdayken bile mobil olarak tüm etkinliği rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz etkinlikler ve eğitimler esnasında chat bölümünden mesaj yazabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

Belirlenecek eğitimler Facebook Kapalı Gruplarında Canlı olarak yayınlanacaktır. Katılımcılar etkinlik öncesinde bu grupların hepsine dahil edilecektir. Her bir eğitim için ayrı bir Facebook Kapalı Grup Odamız olacaktır. Hangi eğitime katılacaksanız o grupta eğitimi CANLI olarak izleyebileceksiniz. (Eğitimden eğitime geçiş sağlayabilirsiniz.)

Evet. Etkinliği izleyebilmeniz için aktif olarak bir Facebook hesabınız olması gerekmektedir. Şahsınıza ait bir Facebook hesabınız yok ise bir tanıdığınızdan geçici olarak kullanım talep edebilirsiniz.